Tkalcovská 101 743 01 BÍLOVEC

Prodej nových náhradních dílů.

Motoservis Bílovec Moto-AV prodej nových náhradních dílů Kawasaki a ostatních renomovaných značek.

Prodáváme originální náhradní díly Kawasaki.

U nás nakoupíte originální náhradní díly garantující kvalitu. Zboží nám dodává firma ASKO KC s.r.o., výhradní dovozce Kawasaki.

Nabízíme prodej homologovaných výfukových systému Leo Vince. Kompletní výfukové systémy, výfukové koncovky v provedení nerez, karbon i hliník.

Firma Sito Gruppo Industriale SpA, se zaměřila v roce 1987 na vývoj a výrobu specializovaných vysoce výkonnostních výfukových systémů pro motorové prostředky. Tentýž rok vzniká značka Leo Vince, rok poté dosáhla vedoucího postavení na evropském trhu.

servis oprava motocyklu v moto-avservis oprava motocyklu v moto-av

Rozvodové řetězy, D.I.D, MORSE.

Japonská společnost D.I.D je nejznámějším světovým výrobcem výrobcem řetězů a komponentů k nim.

Díky preciznímu zpracování, řetězy D.I.D bez problémů snáší vysoké zatížení a otáčky současných motorů a zároveň zaručují tichý chod rozvodové soustavy. www.didchain.com/

Kvalitní rozvodové řetězy Morse jsou dávány do prvovýroby na velké množství zejména japonských motocyklů.

Svíčky, NGK, DENSO.

Japonská kvalita, velmi dlouhá životnost. Zapalovací svíčky Denso představují špičku na dnešním světovém trhu.

Dělí se na dvě základní řady, Denso Iridium Power a Denso Iridium Racing. Využívají se v závodech podniků Moto GP, JGTC, IndyCar ale i v podniku Formule 1.

NGK je přední výrobce zapalovacích svíček s aplikačními daty pro automobily, motorky, vodní skútry, sněžné skútry a také pro zahradní techniku. Jako největší dodavatel hlavních světových automobilek poskytuje NGK výrobky nejvyšší kvality.

Baterie, CNB, YUASA.

Výrobce a dodavatel baterií do slavných továrních značek jakými jsou např. HONDA, YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI, BMW, APRILIA, DUCATI, KTM, Harley Davidson, a další.

Zákazník si může vybrat z velkého výběru 4 základních modelových řad.

Vzduchové filtry, BMC, MOTRIX, HIFLO.

Italská společnost BMC byla založena v roce 1973 a do roku 1991 se soustředila pouze na motocykly.

BMC vzduchové filtry jsou navrženy a vyrobeny s cílem zajistit vyšší proudění vzduchu než původní papírové filtry.

Anglický výrobce vzduchových a olejových filtrů byl založen roku 1955 a od roku 1963 dodává filtry pro japonské výrobce do prvovýroby.

Díky zkušenostem, stálemu výzkumu, vývoji a moderním zařízením dnes vyrábí jedny z nejkvalitnějších filtrů na světě.

Olejové filtry, HIFLO, CHAMPION, VESRAH.

U těchto kvalitních značkových filtrů CHAMPION jsou všechny kovové části pozinkovány nebo jinak povrchově upraveny proti korozi.

Champion filtry zaručují nejpřísnější požadavky na konstrukci filtru a maximální ochranu pro náročné motory.

Takara Corp, která byla založena v roce 1950, je mateřskou společností Vesrah a je výrobcem náhradních dílů na motocykly.

U všech svých náhradních dílů na motocykly, skútry, a čtyřkolky zaručuje firma Versah vysokou kvalitu.

Dvoutaktní oleje, REPSOL, BELRAY, MOTOREX.

REPSOL MOTOR OILS - špičková maziva nejen pro závodní vozy.Tato španělská značka je významným dodavatelem originálních náplní.

Syntetický olej pro 2-taktní motory, které se používají v cestovních podmínkách, je navržený tak, aby zajistil úplnou ochranu motoru, jeho čistou a malou kouřivost. Použitá formule zamezuje tvoření usazenin a udržuje výfukový systém čistý.

Bel-Ray, společnost z USA jejíž produkty prokazují již po více než 60 let své prvotřídní hodnoty při plnění nejvyšších standardů kvality a výkonu.

Produkty BEL-RAY, které jsou navrženy k maximální ochraně výrobků se díky svým vynikajícím hodnotám skvěle hodí pro použití v letectví, automobilovém, motocyklovém průmyslu, energetice, potravinovém průmyslu, námořnictví, armádě, hornictví, OEM, powersportu, ocelárenském a textilním průmyslu a v mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Motorex je švýcarská rafinérie, která už přes 90 let nabízí špičková maziva a čistidla. V současné době má ve svém záběru přes 2000 produktů ve třinácti různých průmyslových odvětvích. Mnohaleté zkušenosti a vysoký technologický standard se odráží ve výjimečné kvalitě výrobků Motorex.

Dvoutaktní oleje spalují absolutně čistě a s nízkou kouřivostí. Speciální kombinace aditiv účinně zabraňuje vytváření usazenin, které snižují výkon a zajišťují maximální promazání.

Čtyřtaktní oleje, REPSOL, CASTROL, MOTOREX.

Firma Castrol, která před více než 100 lety vyrostla ze společnosti CC Wakefield & Co na ulici Cannon Street v Londýně, je špičkovým výrobcem maziv. Během celého století sleduje rychlý vývoj v oblasti průmyslu a automobilismu. V důsledku toho se prezentuje širokým sortimentem výrobků a technických inovací.

Vynikající olej do čtyřdobých motorů zajišťuje dokonalé mazání. Vytváří pevný ochranný mazací film, který odolává i dlouhodobému vysokému zatížení. Reaguje na změnu teploty motoru a poskytuje dodatečnou tepelnou i mechanickou ochranu. Zvyšuje výkon mokré spojky.

Opravné sady do předních tlumičů N.O.K.

Sada originálních japonských gufer, simerinků a prachovek do předních tlumičů vidlic motocyklů. Prvovýrobní kvalita, materiál NOK.

- Spojky, TOURMAX, VESRAH, LUCAS.

Tourmax je japonská firma dodávající prvovýrobní díly od všech japonských výrobců motocyklů.Tato společnosti si nechává jednotlivé položky svého sortimentu vyrábět u subdodavatelů po celém Japonsku. Výsledkem tohoto postupu je, že firma Tourmax přináší na trhnáhradní díly s kvalitou totožnou jako u originálních dílů.

Firma Vesrah vznikla v roce 1971 jako světový distributor náhradních dílů na motocykly.

Svůj potenciál využila pro rozvoj vysoce výkonných náhradních dílů, jako jsou spojkové lamely, těsnění, ventily motoru, olejové filtry, rozvodový řemen, a závodní díly pro motocykly, skútry a ATV.

Výrobky německé firmy Lucas (nyní TRW ) jsou symbolem kvality a spolehlivosti a patří k lídrům na motocyklovém trhu.

- Řetězové sady, DID, SUNSTAR, RK.

- Brzdové desky, NISSIN, VESRAH.

- Ojniční sady, 2T,4T VESRAH, ALFAERRE, HOT RODS.

- Motorové těsnicí sady, VESRAH, CENTAURO.

- Motopříslušenství, páčky, zrcátka, blinkry, světla.

Pro více informací volejte na tel. 774 893 120
nebo použijte e-mail motoservis.bilovec@seznam.cz

viagra